Zwiastun Pamięci Absolutnej z Colinem Farrellem

W sieci pojawiła się już pełna wersja zwiastunu Pamięci Absolutnej, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii Lena Wisemana, możecie obejrzeć go poniżej:

Zwiastun filmu Pamięć Absolutna


PAMIĘĆ ABSOLUTNA
Fabuła:
„Witajcie w Rekall, firmie która może zmienić wasze marzenia w prawdziwe wspomnienia. Dla pracownika fabryki imieniem Douglas Quaid (Colin Farrell), mającego piękną żonę (Kate Beckinsale) którą bardzo kocha, taka podróż w umyśle brzmi jak idealne wakacje we frustrującym życiu – prawdziwe wspomnienia o byciu super-szpiegiem są dokładnie tym, czego potzebuje. Jednak gdy procedura nie udaje się Quaid staje się ściganym. Quaid ucieka przed policją – kontrolowaną przez Kanclerza Cohaagena (Bryan Cranston), lidera wolnego świata – i musi sprzymierzyć się z pewną buntowniczką (Jessica Biel) aby odnaleźć przywódcę podziemnego ruchu oporu (Bill Nighy) i powstrzymać Cohaagena. Granica między fantazją a rzeczywistością zaciera się, a los jego świata wisi na włosku, podczas gdy sam Quaid odkrywa swą prawdziwą tożsamoś, prawdziwą miłość i swoje prawdziwe przeznaczenie.”

Pamięć Absolutna to thriller pełen akcji opowiadający o rzeczywistości i wspomnieniach, na nowo zainspirowany opowiadaniem zatytułowanym „We Can Remember It For You Wholesale” autorstwa Philipa K. Dicka. Film wejdzie na ekrany kin 3 sierpnia 2012 roku.
:)