Zwiastun One Day

One Day filmObejrzyjmy sobie ten nowy zwiastun filmu One Day, nadchodzącego dramatu, w którym główne role grają Anne Hathaway i Jim Sturgess:

Zwiastun One Day


ONE DAY
Fabuła:
„Po jednym dniu spędzonym razem – 15 lipca 1988, dniu zakończenia studiów – Emma Morley (Anne Hathaway) i Dexter Mayhew (Jim Sturgees) zawiązują przyjaźń, która będzie trwała całe ich życie. Ona pochodzi z klasy robotniczej, ma zasady i ambicje, marzy o sprawieniu by świat stał się lepszym miejscem. On, zamożny uwodziciel, który marzy o tym by świat stał się placem dla jego zabaw. Przez dwadzieścia następnych lat, każdy 15 lipca stanowi przełom w ich relacji i życiu. Razem i osobno, towarzyszymy Dexowi i Em w ich przyjaźni i kłótniach, nadziejach i przegapionych okazjach, w śmiechu i łzach. Gdzieś po drodze ta dwójka zdaje sobie sprawę z tego, że to czego szukają, i na co mają nadzieję, było tuż obok przez cały ten czas. Gdy wyjaśnione zostaje znaczenie tego wyjątkowego dnia z 1988 roku, oboje akceptują naturę miłości i samo życie.”

Film One Day w reżyserii Lone Scherfig to adaptacja kinowa bestsellerowej powieści Davida Nicholsa pod tym samym tytułem. Datę premiery zaplanowano na 19 sierpnia 2011 roku.
:)