Zwiastun nowego thrillera dramatycznego American Hustle w reżyserii Davida O. Russella

Poniżej znajdziecie nowy zwiastun filmu American Hustle, nadchodzącego thrillera dramatycznego w reżyserii Davida O. Russella, gdzie w rolach głównych występują Bradley Cooper, Amy Adams, Christian Bale, Jennifer Lawrence, oraz Jeremy Renner:


AMERICAN HUSTLE
Fabuła:
„American Hustle opowiada historię genialnego oszusta, Irvinga Rosenfelda (Christian Bale), który wraz z równie sprytną i uwodzicielską brytyjską partnerką Sydney Prosser (Amy Adams) zmuszony jest pracować dla szalonego agenta FBI, Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso popycha ich do świata pełnego silnych maklerów i mafii z Jersey, świata równie niebezpiecznego co wciągającego. Jeremy Renner gra rolę Carmine Polito, pełnego pasji, delikatnego agenta politycznego z New Jersey, tkwiącego między oszustami i agentami federalnymi. Nieprzewidywalna żona Irvinga, Rosalyn (Jennifer Lawrence) może stać się osobą, której działania doprowadzą do katastrofy na skalę światową.”

Muszę przyznać że ten zwiastun American Hustle jest całkiem niezły: świetni aktorzy i wciągająca historia!

Tak czy owak, czyjego występu w American Hustle nie możesz się najbardziej doczekać? Dla mnie jest to występ Bradleya Coopera.

Scenariusz napisał Eric Warren Singer, a reżyseruje David O. Russell. W kinach pojawi się 17 stycznia 2014 roku.
:)