Zwiastun i plakat z filmu Stranded, w którym występuje Christian Slater

Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun Stranded, nadchodzącego thrillera science-fiction w reżyserii Rogera Christiana, gdzie w rolach głównych grają Christian Slater, Brendan Fehr, Amy Matysio, oraz Michael Therriault:


STRANDED
Fabuła:
„Odległa baza wojskowa USA zostaje zniszczona przez deszcz meteorytów, pułkownik Gerard Brauchman (Christian Slater) wraz z niewielkim zespołem zostają odcięci od Ziemi, a systemy podtrzymywania życia powoli przestają działać. Wkrótce potem załoga odkrywa, że meteoryty przyniosły ze sobą zarodki obcych… które rozmnażają się w szybkim tempie. Przybierają formę drapieżników i zaczynają grasować na obszarze zniszczonej placówki zabijając kolejne ofiary. Brauchman wraz z pozostałymi przy życiu astronautami stoczą desperacką walkę o przetrwanie; ich misja ma jeden cel… powstrzymać obcych przed ucieczką z księżyca i dotarciem do nowych źródeł pożywienia na Ziemi.”

Oficjalny plakat z filmu Stranded:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


STRANDED

Pierwszy kontakt ludzkości z obcą rasą… może okazać się ostatnim.

Nie spodziewam się, że Stranded otrzyma tytuł filmu roku z gatunku science-fiction. Niemniej jednak zapowiada się na niezły kawałek kina, więc pewnie go obejrzę.

Datę premiery filmu Stranded zaplanowano na 26 lipca 2013.
:)