Zwiastun i plakat z filmu Stracharz

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu Stracharz, nadchodzącego przygodowego obrazu fantasy w reżyserii Sergey’a Bodrova, gdzie w rolach głównych występują Jeff Bridges i Ben Barnes:

Film Stracharz – wielkoekranowa adaptacja serii powieści autorstwa Josepha Delaneya.


STRACHARZ
Fabuła:
„Wkrótce ma dojść do przebudzenia się zła, które na nowo wznieci wojnę między siłami nadprzyrodzonymi i ludzkością. Master Gregory (Jeff Bridges), ostatni z zakonu Falcon Knights, uwięził przed laty potężną wiedźmę Mother Malkin (Julianne Moore). Jednak teraz zdołała uciec i pragnie zemsty. Mother Malkin przyzywa swoich pomocników i niedługo uwolni swój gniew na nieświadomy świat. Na jej drodze stoi tylko jedno: Master Gregory. Gregory stawi czoła złu, którego powrotu obawiał się już od dawna. Ma czas jedynie do kolejnej pełni księżyca, aby dokonać tego, co zwykle zajmuje całe lata: wyszkolić swojego nowego podopiecznego Toma Warda (Ben Barnes), aby ten mógł walczyć z czarną magią. Cała nadzieja ludzkości spoczywa w rękach siódmego syna siódmego syna.”

Sądząc po zwiastunie zapowiada się ciekawy film. Jednak mam wrażenie, że wszystko jest nieco zbyt łagodne… Ostrzejsze spojrzenie na historię byłoby lepszym rozwiązaniem!

Oto pierwszy plakat z postacią, widzimy na nim aktora Jeffa Bridgesa w roli Master Gregory’ego:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Oprócz Jeffa Bridgesa i Bena Barnesa, w obsadzie filmu Stracharz znaleźli się Julianne Moore, Alicia Vikander, Kit Harington, Olivia Williams, Antje Traue, oraz Djimon Hounsou.

Datę premiery filmu Stracharz wyznaczono na 17 stycznia 2014 roku.
:)