Zwiastun i plakat z filmu Olympus Has Fallen, w którym główną rolę gra Gerard Butler

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun filmu Oympus Has Fallen, znanego również pod tytułem White House Taken, nadchodzącego thrillera pełnego akcji w reżyserii Antoine’a Fuqua, z Gerardem Butlerem w roli głównej:

Film Olympus Has Fallen Movie


OLYMPUS HAS FALLEN
Streszczenie fabuły:
„Biały Dom (Nazwa kodowa Służb Specjalnych: „Olympus”) przejmują terroryści, którzy porywają też prezydenta; zhańbiony były ochroniarze prezydenta Mike Banning przypadkowo zostaje uwięziony w budynku. Podczas gdy narodowa gwardia próbuje znaleźć wyjście z sytuacji, muszą oni polegać na informacjach dostarczanych przez Banninga, które pozwolą odbić Biały Dom, ocalić prezydenta i zapobiec jeszcze większej katastrofie.”

Nie spodziewałem się, że Olympus Has Fallen będzie zapowiadał się aż tak dobrze. Nie mogę się już doczekać! Jest tylko jedno 'ale': Rick Yune jest zbyt przystojny, aby grać czarny charakter. Tak czy owak, Gerard Butler rządzi!

Oto plakat z filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Oprócz Gerarda Butlera w obsadzie znaleźli się także Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett, Dylan McDermott, Ashley Judd, Melissa Leo, oraz Rick Yune. Datę premiery filmu Olympus Has Fallen zaplanowano na 22 marca 2013 roku.
:)