Zwiastun i plakat z filmu Girl Most Likely, w którym występuje Kristen Wiig

Spójrzcie na pierwszy oficjalny plakat z nadchodzącej komedii Girl Most Likely, reżyseria Shari Springer Berman i Robert Pulcini, a w roli głównej występuje Kristen Wiig:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


GIRL MOST LIKELY

W tej rodzinie rządzi szaleństwo.

Fabuła:
„Kristen Wiig gra rolę Imogene, niezbyt popularnej autorki sztuk teatralnych, początkowo uznawanej za wielką nadzieję, a obecnie będącą już zamierzchłą przeszłością. Gdy w życiu zawodowym i prywatnym odnosi kolejne porażki, zostaje zmuszona do powrotu do domu do New Jersey i zamieszkania ze swoją ekscentryczną matką i młodszym bratem (w tych rolach odpowiednio Annette Bening i Christopher Fitzgerald). Co gorsza, w jej starej sypialni śpi sobie smacznie pewien nieznajomy (Darren Criss), a w łóżku jej matki leży sobie jeszcze bardziej dziwaczny facet (Matt Dillon). Mimo tego wszystkiego Imogen w końcu uświadamia sobie, że jako etap procesu odbudowy będzie musiała pokochać i zaakceptować zarówno swoją rodzinę jak i korzenie z Jersey, jeżeli jeszcze kiedykolwiek ma osiągnąć stabilność wystarczającą na wyrwanie się z tego miejsca.”

Oto zwiastun filmu Girl Most Likely:


GIRL MOST LIKELY

Gdyżycie toczy się zgodnie z planem, to z pewnością śnisz

Czasami musisz wrócić do domu, aby przekonać się gdzie naprawdę jest Twoje miejsce!

Kristen Wiig daje genialny pokaz aktorstwa komediowego w tym filmie, nie przegapcie tego!

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z filmu:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Przy okazji, jeżeli zastanawia was piosenka, którą słychać pod koniec zwiastunu, to jest to „I Love It” w wykonaniu Icona Pop.

Datę premiery filmu Girl Most Likely wyznaczono na 19 lipca 2013 roku.
:)