Zwiastun i plakat z Afternoon Delight, w którym występują Kathryn Hahn i Juno Temple

Dotarliśmy do pierwszego oficjalnego zwiastunu nadchodzącego dramatu komediowego Afternoon Delight; scenariusz i reżyseria Jill Soloway:


AFTERNOON DELIGHT

Fabuła:
„Znudzona gospodyni domowa RACHEL SCHAEFFER (Kathryn Hahn) wyciąga swego męża JEFFA (Josh Radnor) na podwójną randkę do klubu ze striptizem, gdzie zauracza ją MCKENNA (Juno Temple), młoda striptizerka, która łączy w sobie niewinność i seksapil. Między kobietami rodzi się przyjaźń i wkrótce Rachel zaprawsza McKennę do siebie, lecz przekonuje się, że dziewczyna jest kimś więcej niż tylko tancerką – świadczy również ‚pełen zakres usług seksualnych’.
W przyjaźni i małżeństwie następuje trzęsienie ziemi, gdy Rachel staje w obliczu pytań ze strony Jeffa, swojej najlepszej przyjaciółki STEPHANIE (Jessica St. Clair) i terapeutki DR. LENORE (Jane Lynch). W końcu osiąga dno i musi jakoś się pozbierać – w przeciwnym razie na zawsze straci męża i ich wspólne życie.”

Oprócz Kathryn Hahn i Juno Temple w obsadzie znaleźli się również: Josh Radnor, Jessica St. Clair, Michaela Watkins, Josh Stamberg, oraz Jane Lynch.

Dwa oficjalne plakaty promujące film:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


AFTERNOON DELIGHT

Lekarstwo na pospolity małżeństwo.

Ludzie powinni tworzyć wolne związki, a nie małżeństwa – to znacznie upraszcza życie!

Datę premiery filmu Afternoon Delight zaplanowano na 30 sierpnia 2013 roku.
:)