Zwiastun filmu Wielkie Wesele, w którym występują Robert De Niro, Katherine Heigl, Diane Keaton, Amanda Seyfried, Topher Grace, Susan Sarandon i Robin Williams

Dzięki Lionsgate możemy zaprezentować nowy zwiastun filmu Wielkie Wesele, nadchodzącej komedii, w której występują Robert De Niro, Katherine Heigl, Diane Keaton, Amanda Seyfried, Topher Grace, Susan Sarandon, oraz Robin Williams:


WIELKIE WESELE

Nakryto do stołu. Goście już przybyli.
Lecz zanim rozlegnie się dźwięk dzwonka… rękawice z rąk!

Fabuła:
„Ten film to komedia romantyczna o czarującej współczesnej rodzinie próbującej przetrwać weselny weekend, który może przerodzić się w totalną rodzinną klapę. Dawno rozwiedziona para, Don i Ellie Griffin (De Niro i Keaton) udają, ku uciesze swoich dzieci i przyjaciół, że są szczęśliwą parą na czas ślubu i wesela swego adoptowanego syna, po tym jak jego prawicowa biologiczna matka niespodziewanie pojawia się na miejscu. Wszyscy goście weselni przyglądają się sytucaji, a Griffinowie muszą stawić czoła swej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości – być może nie pozabijają się przy tym nawzajem.”

„Dzieciaki, oto rada weselna: nie bierzcie ślubu tak długo jak to możliwe!” Robert De Niro i jego postać są świetni! Tak przy okazji – to świetna rada!

Scenariuszem i reżyserią filmu zajmuje się Justin Zackham. Data premiery: 26 kwietnia 2013.
:)