Zwiastun filmu The Incredible Burt Wonderstone, w którym grają Steve Carell i Jim Carrey

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun The Incredible Burt Wonderstone, nowej komedii, w której Steve Carell zmierzy się z Jimem Carreyem:

Film Burt Wonderstone


THE INCREDIBLE BURT WONDERSTONE
Fabuła:
„Gwiazdorscy magicy Burt Wonderstone (Steve Carell) i Anton Marvelton (Steve Buscemi) rzadzili w Las Vegas przez wiele lat, przedstawiając iluzje tak wielkie, jak ego Burta. Jendak jedyną iluzją, która im tak naprawdę pozostała jest tak naprawdę ich przyjaźń na pokaz, podczas gdy naprawdę nienawidzą się serdecznie. Grozi im konkurencja pod postacią ulicznego magika Steve’a Graya (Jim Carrey), który zdobywa sobie rzesze wielbicieli z każdym odważnym trikiem. Mimo tego Burt i Anton nadal mają swoją szansę na ocalenie – zarówno na scenie jak i poza nią – jeżeli Burt zdoła odnaleźć w sobie to, co sprawiło, że pokochał magię.”

Czy kiedykolwiek chciałeś być magikiem, światowej sławy magikiem? Ucz się od Steve’a Carella i Jima Carreya! W pozostałych rolach występują Olivia Wilde i Steve Buscemi. Data premiery filmu The Incredible Burt Wonderstone to 15 marzec 2013.
:)