Zwiastun filmu Silver Linings Playbook, adaptacji powieści Matthew Quicka

Silver Linings Playbook, w rolach głównych Bradley Cooper i Jennifer LawrenceObejrzyjcie nowy, kinowy zwiastun Silver Linings Playbook, nowego dramatu z Bradleyem Cooperem i Jennifer Lawrence w rolach głównych:

Silver Linings Playbook – film oparty na powieści Matthew Quicka.


SILVER LININGS PLAYBOOK
Fabuła:
„Pat Solatano stracił wszystko — dom, pracę i żonę. Po spędzeniu ośmiu miesięcy w zakładzie karnym, do którego trafił na mocy ugody z prokuratorem, mieszka obecnie z rodzicami. Pat jest zdeterminowany, aby odbudować swe życie, zachować optymizm i wrócić do żony, pomimo trudnych okoliczności ich rozstania. Rodzice Pata chcą jedynie, aby ponownie stanął na nogi – no i żeby podzielał rodzinne zafascynowanie futbolową drużyną Philadelphia Eagles. Gdy Pat spotyka Tiffany, tajemniczą dziewczynę z problemami, sprawy zaczynają się komplikować. Tiffany oferuje pomoc w pojednaniu Pata z żoną, jednak w zamian za pewną ważną dla niej przysługę. Zaczynają więc realizować umowę, a w międzyczasie powstaje między nimi więź i promienie slońa zaczynają rozświetlać ich pochmurne życie.”

Reżyserem filmu jest David O. Russell, który stał za kamerą filmu Wojownik. Silver Linings Playbook wejdzie na ekrany kin 21 listopada 2012 roku.
:)