Zwiastun filmu science-fiction Snowpiercer

Oto najnowszy zwiastun nadchodzącego filmu science-fiction Snowpiercer, którego akcja rozgrywa się na pokładzie zaawansowanego technologicznie pociągu przemierzającego dystopijny świat:


SNOWPIERCER
Fabuła:
„Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, gdzie eksperyment mający na celu zatrzymanie globalnego ocieplenia, jednak w efekcie przynosi epokę lodowcową, która niszczy życie na całej planecie. Jedynymi ocalałymi są pasażerowie Snowpiercerea – ogromnego pociągu poruszającego się wokół planety, zasilanego wiecznie pracującym silnikiem. Z czasem na pokładzie rozwija się system klasowy, gdzie elita zamieszkuje przednie wagony, podczas gdy biedniejsi zmuszeni są zająć tylną część. Ci drudzy, zmęczeni takimi warunkami życiowymi, wzniecają bunt i próbują przejąć kontrolę nad silnikiem uważanym przez elity za święty.”

Ciężko rozpoznać Chrisa Evansa (wciela się w rolę Captain America) z tą brodą, ale to naprawdę on! Oprócz Chrisa Evansa w obsadzie znaleźli się również: Song Kangho, Tilda Swinton, Jamie Bell, Octavia Spencer, Ewen Brewmner, Alison Pill, John Hurt i Ed Harris.

Film reżyseruje Joon-ho Bong z Korei Południowej (nakręcił też film „Intruz”).
:)