Zwiastun filmu Savages w reżyserii Olivera Stone’a

Savages filmDotarliśmy do pierwszego oficjalnego zwiastunu filmu Savages, nadchodzącego dramatu w reżyserii Olivera Stone’a:

Zwiastun filmu Savages

Fabuła:
„Ben (Aaron Johnson) to żarliwy buddysta i oddany filantrop, jego najlepszy przyjaciel Chun (Taylor Kitsch) to były najemnik szkolony na członka jednostki Navy SEALS. Nie wyglądają na handlarzy narkotyków, ale wspólnymi siłami rozkręcili niezły biznes sprzedając marihuanę najwyższej jakości. Łączy ich więcej niż dochodowy interes; ich wspólna dziewczyna Ophelia (Blake Lively) to zbyt wiele jak na dwóch ambitnych dwóch przedsiębiorców. Gdy Ben i Chun czują, że są już na szczycie , ich sielankowe, hedonistyczne życie przynosi im groźbę poważnych konsekwencji. Meksykański kartel Baja chce uzyskać udziały w interesie, a ich okrutna przywódczyni Elena (Salma Hayek) wysyła swego najlepszego zabójcę Lado (Benecio Del Toro), aby upewnił się, że żądania będą spełnione. Gdy kartel porywa ofelię i grozi jej śmiercią w razie braku współpracy ze strony Bena i Chuna, zdesperowany duet handlarzy postanawia zatrudnić podejrzanego agenta z Wydziału do Walki z Narkotykami (John Travolta), aby spróbował zapobiec tragedii.”

Wygląda na to, że możemy spodziewać się niezłej akcji! Będziemy mieli lepszy obraz tego co przyniesie nam film Savages gdy udostępniona zostanie pełna wersja zwiastunu.

Film pojawi się w kinach 6 lipca 2012 roku.
:)