Zwiastun filmu Safe Haven, wktórym grają Julianne Hough i Josh Duhamel

Obejrzyjcie pierwszy oficjalny zwiastun filmu Safe Haven, nadchodzącego thrillera romantycznego w reżyserii Lasse Hallströma, opartego na powieści o tym samym tytule napisanej przez Nicholasa Sparksa:

Film Safe Haven


SAFE HAVEN
Fabuła:
„Do miasteczka w Północnej Karolinie przybywa tajemnicza młoda kobieta; jej niechęć wobec małej społeczności rodzi pytania o jej przeszłość. Powoli zapuszcza jednak korzenie i decyduje się na związek z Alexem, owdowiałym właścicielem sklepu z dwójką małych dzieci. Jednak mroczne sekrety zaczynają zakłócać jej nowe życie i zostaje zmuszona do wielkiego poświęcenia i do polegania na sile miłości wszechobecnej w tym poruszającym thrillerze romantycznym.”

Pełna uczuć i niespodzianek opowieść o młodej kobiecie walczącej o miłość; Safe Haven oparty jest na powieści autorstwa Nicholasa Sparksa, bestsellerowego pisarza, który dał podstawy do powstania takich hitów kinowych jak Pamiętnik, oraz Wciąż Ją Kocham.

Kilka zdjęć z filmu:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

W obsadzie Safe Haven znaleźli się Josh Duhamel, Julianne Hough, David Lyons i Cobie Smulders. Film wejdzie na ekrany kin 8 lutego 2013 roku.
:)