Zwiastun filmu Phantom, w którym grają Ed Harris i David Duchovny

Poniżej obejrzyjcie pierwszy oficjalny zwiastun filmu Phantom, nowego thrillera w reżyserii Todda Robinsona, gdzie główne role grają Ed Harris i David Duchovny:


PHANTOM
Fabuła:
„Ed Harris gra kapitana sowieckiej łodzi podwodnej, który cierpi na zapaści, które wpływają na jego zdolność postrzegania rzeczywistości. Zostaje zmuszony opuścić żonę i córkę, udaje się na tajną misję, w czasie której mierzy się ze swoją przeszłością i wyjętą spod prawa grupą agentów KGB (dowodzonych przez Davida Duchovny’ego), która chce przejąć kontrolę nad pociskiem nuklearnym. Los ludzkości znajdzie się w rękach Harrisa i okaże się, że wybrano go do tej misji w nadziei, że poniesie porażkę. Phantom to pełen zwrotów akcji thriller, opowiadający o niezwykłych ludziach dokonujących niemożliwych wyborów.”

Wygląda na niezły film. Jednak skoro to opowieść o sowieckich łodziach podwodnych, dlaczego odnoszę wrażenie jakby był to film o amerykańskich marynarzach? Pewnie dlatego, że Ci aktorzy są zbyt zakorzenieni w Ameryce, by dobrze zagrać komunistów..

Tak czy inaczej, oto oficjalny plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


PHANTOM

Nie zauważysz gdy nadejdzie.

Oparte na prawdziwych wydarzeniach.

Oprócz Eda Harrisa i Davida Duchovny’ego w obsadzie znaleźli się również: William Fitchtner, Sean Patrick Flanery, Johnathon Schaech, Lance Henriksen, Jason Beghe, Jason Gray-Stanford, oraz Julian Adams. Data premiery filmu Phantom to 1 marzec 2013.
:)