Zwiastun filmu Mali Agenci 4

Film Mali Agenci 4 z Jessicą AlbąSpójrzmy na pierwszy zwiastun filmu Mali Agenci 4 Cały Czas na Świecie, nadchodzącej komedii, której scenariuszem i reżyserią zajmuje się Robert Rodriguez:

Zwiastun filmu Mali Agenci 4

< MALI AGENCI 4 CAŁY CZAS NA ŚWIECIE
Fabuła:
„Film opowiada o bliźniaczkach, Rebece i Cecil, które nie potrafią dogadać się z ich macochą, Marissą Cortez Wilson (Jessica Alba), która wyszła za mąż za ich ojca, Wilbura, reportera poszukującego szpiegów. Bliźniaczki nie wiedzą, że Marissa to emerytowany agent OSS (Organizacji Super Szpiegów), która stała się najlepszą na świecie agencją szpiegowską i byłą siedzibą główną nieaktywnego już oddziału Małych Agentów. Gdy Ziemia staje w obliczu zagrożenia ze strony łotra znanego jedynie jako „Czasomierz” (Jeremy Piven), Marissa zostaje wezwana do akcji przez dowódcę OSS. Zbliża się koniec świata, a więc Rebecca i Cecil nie mają innego wyjścia, jak włączyć się do walki, pomóc Marissie i odsunąć wszystkie nieporozumienia na bok, aby ocalić niewinnych ludzi. Otrzymają też pomoc od byłej Małej Agentki Carmen (Alexa Vega) i Juni Cortez (Daryl Sabara) (które wyrosły na nastolatki), od których otrzymają wiele nowych gadżetów.”

Obsada Małych Agentów 4 obejmuje takie sławy jak Jessica Alba, Jeremy Piven, Joel McHale, Rowan Blanchard, Mason Cook, Antonio Banderas, Danny Trejo, Alexa Vega, oraz Daryl Sabara. Film wejdzie do kin 19 sierpnia 2011 roku.
:)