Zwiastun filmu Jobs, w którym Ashton Kutcher wciela się w postać założyciela firmy Apple, Steve’a Jobsa

Dotarliśmy do pierwszego, oficjalnego zwiastunu filmu Jobs, nadchodzącego obrazu biograficznego w reżyserii Joshuy Michaela Sterna, gdzie aktor Ashton Kutcher wciela się w rolę Steve’a Jobsa, współzałożyciela firmy Apple, który zmarł w 2011 roku:


JOBS

Wystarczy jedna osoba, aby rozpocząć rewolucję.

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Pierwszy człowiek innowacji. Pierwszy buntownik. Pierwszy wizjonista.

Jedni widzą co jest możliwe, inni zmieniają to co możliwe.

Fabuła:
„Poznajemy Steve’a Jobsa (ASHTON KUTCHER) i towarzyszymy mu w drodze od samopoznania w czasach młodości, poprzez mroczne dni, świetlane triumfy i ostateczną moc jego motywacji, pasji i niezłomnej woli do zmiany wszystkiego co do tej pory postrzegaliśmy za możliwe. „Jobs” to mroczna, szczera i bezkompromisowa opowieść, która zabierze nas wgłąb charakteru „Jobsa”, odkryje napędzające go motywacje, jego talenty, wady, porażki i ostateczny sukces.”

Inspirujący zwiastun, prawda? Jednak Ashton Kutcher nie za bardzo pasuje mi do roli Steve’a Jobsa… Wygląda jak Michael Kelso (postać, którą kiedyś grał Ashton Kutcher) z serialu Szalone Lata 70 prowadzący życie Steve’a Jobsa…

Co sądzicie o Ashtonie Kutcherze w roli zmarłego Steve’a Jobsa? Pasuje do tej roli? Jeżeli jesteś fanem Apple’a, Microsoftu, czy też Androida, wypowiedz się na ten temat!

Datę premiery filmu Jobs ustalono na 16 sierpnia 2013 roku.
:)