Zwiastun filmu Disconnect, w którym gra Jason Bateman

Oto pierwszy oficjalny zwiastun filmu Disconnect, nadchodzącego thrillera dramatycznego w reżyserii Henry’ego Alexa, z Jasonem Batemanem w roli głównej:


DISCONNECT
Fabuła:
„Ciężko pracujący prawnik, nie rozstający się ze swoim telefonem, nie ma czasu na połączenie się ze swoją rodziną. Pewan para zostaje wciągnięta w niebezpieczną sytuację, gdy ich tajemnice zostają upublicznione w sieci. Owdowiały były policjany stara się wychować niesfornego syna, który dręczy kolegę z klasy w cyberprzestrzeni. Ambitny dziennikarz poszukuje historii życia obserwując nastolatkę, która daje występy na żywo na stronie internetowej dla dorosłych. Są sobie obcy, są sąsiadami i kolegami, a ich dzieje zderzą się w tym dramatycznym thrillerze opowiadającym o zwykłych ludziach starających się nawiązać połączenie w dzisiejszym okablowanym świecie.”

Internet nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykłe życie. Wystarczy nie udostępniać nadmiernie samego siebie i trzymać się z dala od 'dziwnych' czynności!

Oto plakat promujący film:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Oprócz Jasona Batemana w obsadzi znaleźli się także Hope Davis, Frank Grillo, Michael Nyqvist, Paula Patton, Andrea Riseborough, Alexander Skarsgard, oraz Max Thieriot. Datę premiery filmu Disconnect zaplanowano na 12 kwietnia 2013.
:)