Zwiastun filmu Demony

Demony filmDemony to nadchodzący horror o siłach nadprzyrodzonych, w reżyserii Williama Brenta Bella, który współtworzył również scenariusz. Film w stylu dokumentu opowiada o kobiecie stykającej sie z wieloma egzorcyzmami na drodze do odkrycia tego co stało się z jej matką, kobietą która mordowała ludzi wskutek opętania przez demona. Przed wami oficjalny zwiastun filmu Demony, w wersji tylko dla osób dorosłych:

Fabuła:
„30 października 1989 roku, Maria Rossi (Suzan Crowley) popełniła 3 morderstwa podczas egzorcyzmów przeprowadzanych na niej. Od tamtej pory przebywa w kościelnym szpitalu psychiatrycznym w Rzymie.
Rok 2009, dwadzieścia lat później, jej córka Isabelle (Fernanda Andrade) wraz z ekipą filmową próbują odnaleźć pastora/naukowca aby pomóc Marii. Isabelle zaczyna zastanawiać się nad tym czy sama pewnego dnia nie zostanie opętana. Opętania Marii nie są podobne do niczego znanego w historii chrześcijaństwa. Sprawy przybierają nieoczekiwanie zły obrót, a jedynym dowodem jest nagranie wideo uchwycone przez ekipę filmowców.”

Nie zadzieraj z demonem, bo na pewno Ci się odwdzięczy!

Film Demony wejdzie na ekrany kin 6 stycznia 2012 roku.
:)