XOXO film

XOXO filmCzy wiecie co oznacza XOXO? Oznacza uściski i całusy (O to uścisk a X to całus): w ten sposób wyraża się uczycie lub dobrą przyjaźń, głównie stosuje się to w sieci lub we wiadomościach tekstowych SMS. Nie pytajcie mnie dlaczego nowe pokolenie tak bardzo polubiło te dziwne terminy… Tak czy inaczej, spróbujcie zgadnąć jaki tytuł nosi najnowszy projekt scenarzysty Marka Heymana (który napisał Czarnego Łabędzia Darrena Aronofsky’ego): tak, XOXO! Z tego co wiem, to scenarzysta jest zafascynowany sukcesem filmu The Social Network i pragnie zgłębić całe to zamieszanie wokół internetowych sieci społecznych. Dlatego też napisał XOXO, oto skrót fabuły:

Zwiastun filmu XOXO

Fabuła:
„XOXO opowiada historię młodego mężczyzny, który rozpoczyna związek z młodą kobietą poznaną w internecie; sytuacja jednak zmienia sie diametralnie kiedy ona zaczyna go prześladować.”

Projekt jest nadal w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Aktualnie scenariusz jest przedstawiany w studiach w Hollywood. Nie mam wątpliwości, że któreś z nich go przyjmie.

Zostańcie z nami po więcej szczegółów dotyczących filmu XOXO.
:)