Woody Allen Bop Decameron

Bop Decameron filmKilka zdjęć z planu filmu Bop Decameron, nadchodzącej komedii romantycznej, której scenariusz i reżyserię realizuje Woody Allen:

Zwiastun filmu Bop Decameron

(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)

Fabuła:
„Bop Decameron prawdopodobnie będzie współczesną wersją Dekameronu autorstwa Giovanniego Boccaccia, która będzie zawierać cztery historie–jedna z nich opowie o mężu (w tej roli Woody Allen) i żonie podróżujących do Rzymu i spotykających rodzinę Włocha, którego ma poślubić ich córka. Inna historia przedstawi Roberto Benigniego w roli człowieka imieniem Leopoldo, który przez pomyłkę zostaje uznany za gwiazdę filmową. W trzeciej części zobaczymy Aleca Baldwina w roli architekta z Kaliforni odwiedzającego Rzym wspólnie z przyjaciółmi. Czwarta odsłona opowie o parze nowożeńców (Alessandro Tiberi i Alessandra Mastronardi), którzy jadą do Rzymu aby odwiedzić krewnych, lecz zamiast tego gubią się w mieście.”

Penelope Cruz wygląda zabójczo w tej czerwonej sukience!

W obsadzie filmu Bop Decameron znaleźli się Woody Allen, Alec Baldwin, Roberto Benigni, Penélope Cruz, Judy Davis, Jesse Eisenberg, Greta Gerwig, Ellen Page, Antonio Albanese, Fabio Armiliata, Alessandra Mastronardi, Ornella Muti, Flavio Parenti, Alison Pill, Riccardo Scamarcio oraz Alessandro Tiberi. Film wejdzie na ekrany kin w 2012 roku.
:)