Wielki Gatsby zwiastun

Wielki Gatsby film, adaptacja Baza Luhrmanna powieści autorstwa F. Scotta Fitzgeralda o tym samym tytule.Obejrzyjmy świetny zwiastun filmu Wielki Gatsby, nadchodzącego dramatu 3D w reżyserii Baza Luhrmanna, gdzie główne role grają Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Joel Edgerton, Carey Mulligan, Isla Fisher, Jason Clarke, Elizabeth Debicki i Amitabh Bachchan:


WIELKI GATSBY
Fabuła:
” Wielki Gatsby opowiada o Nicku Carrawayu, pisarzu podobnym do Fitzgeralda, który opuszcza Środkowy Zachód i przybywa do Nowego Jorku wiosną 1922 roku, w erze utraconych morałów, błyszczącego jazzu i królów nielegalnej produkcji alkoholu. Nick goni za swym amerykańskim marzeniem i zamieszkuje obok tajemniczego, imprezującego milionera, Jaya Gatsby’ego, a za zatoką przebywa jego kuzynka Daisy, wraz ze swym filantropijnym mężem arystokratą Tomem Buchananem. Nick zostaje wciągnięty w świat niezwykle bogatych ludzi, ich iluzji, miłości i oszustwk. Będąc świadkiem wydarzeń wokół siebie tworzy historię o miłości niemożliwej, nieskorumpowanych snach i niespotykanej tragedii ukazując nam prawdziwy obraz współczesności i teraźniejszych trudów.”

Reżyser Baz Luhrmann ukazuje własną, wizualną interpretację tej klasycznej opowieści w sposób nigdy wcześniej nie widziany! Bardzo mi się podoba!

Oto pierwszy oficjalny plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Datę premiery filmu Wielki Gatsby ustalono na 25 grudnia 2012 roku.

Jeżeli zastanawiacie się co za piosenka rozbrzmiewa w zwiastunie Wielkiego Gatsby’ego, jest to „Love is Blindness” w wykonaniu zespołu U2.
:)