What to Expect When You’re Expecting zwiastun

What to Expect When You're Expecting filmPoniżej możecie zapoznać się z pierwszym oficjalnym zwiastunem filmu What to Expect When You’re Expecting, komedii opartej na popularnym podręczniku dla kobiet w ciąży:

Zwiastun filmu What to Expect When You’re Expecting


What to Expect When You’re Expecting
Fabuła:
„Zarówno telewizyjna guru fitness Jules jak i gwiazda tanecznego show Evan są wniebowzięte z powodu założenia rodziny jednak przekonują się, że ich gwiazdorskie życie nie ma szans w starciu z wymogami stawianymi przez ciążę. Uwielbiająca dzieci autorka i adwokat imieniem Wendy ma okazję wypróbować na własnej skórze porady jakich udziela, gdy ciążowe hormony ogarniają całe jej ciało; w międzyczasie jej mąż Gary stara się dotrzymać kroku konkurującemu z nim ojcu-alfa, który spodziewa się bliźniaków wraz ze swoją młodziutką i reprezentacyjną żoną Skyler. Fotograf Holly przygotowuje się do podróży na drugi kraniec świata aby adoptować dziecko, lecz jej mąż Alex nie jest tego pewien i próbuje uciszyć własną panikę zapisując się do grupy wsparcia „kolesi”, w której świeżo upieczeni ojcowie opowiadają o tym jak to jest naprawdę. Rywalizujący kucharze Rosie i Marco znienacka zaczynają się spotykać, co skutkuje niespodziewanym problemem: co zrobić gdy Twoje pierwsze dziecko pojawia się przed pierwszą randką?”

Reżyserem filmu jest Kirk Jones, a w obsadzie znaleźli się Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Chace Crawford i Brooklyn Decker. Datę premiery filmu What to Expect When You’re Expecting ustalono na 11 maja 2012 roku.
:)