W Ciemność Star Trek zwiastun

W Ciemność Star Trek, thriller science-fiction, kontynuacja filmu Star Trek w reżyserii J.J. Abramsa!W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu W Ciemność Star Trek, możecie obejrzeć go poniżej:

Film Star Trek 2 – w kinach od 17 maja 2013 roku


W CIEMNOŚĆ STAR TREK
Fabuła:
„Latem 2013, nowatorski reżyser J.J. Abrams zaserwuje nam wybuchowy thriller, który zabierze nas W Ciemność Star Trek. Załoga statku Enterprise zostaje wezwana do domu gdzie okazuje się, że ktoś z ich organizacji unicestwił całą flotę i wszystko co symbolizuje, zostawiając nasz świat w pochłaniającym go kryzysie. Kapitan Kirk ma osobiste porachunki do wyrównania i staje na czele wyprawy do świata pogrążonego w wojnie mając na celu schwytanie tej jednoosobowej broni masowej zagłady. Nasi bohaterowie będą musieli stoczyć walkę na śmierć i życie, podważone zostaną wartości miłości, rozpadną się przyjaźnie i konieczne będą poświęcenia dla jedynej rodziny Kirka: jego załogi.”

Zwiastun wygląda świetnie! Oto jego japońska wersja, z nieco większą ilością materiału:

Reżyserem filmu jest J.J. Abrams, a całość oparto na scenariuszu autorstwa Damona Lindelofa i Alexa Kurtzmana. W obsadzie znaleźli się Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Anton Yelchin, John Cho, Bruce Greenwood, Benedict Cumberbatch, oraz Peter Weller. Datę premiery filmu W Ciemność Star Trek wyznaczono na 17 maja 2013 roku.

Dłuższa wersja zwiastunu filmu Star Trek 2 powinna pojawić się w następnym tygodniu, a więc bądźcie z nami!
:)