Underworld 5 film

Underworld 5 filmWidzieliście już najnowszy zwiastun filmu Underworld? Więc widzieliście, że zakończenie wyraźnie wskazuje na kontynuację. Wydaje mi się, że możemy spodziewać się, że Underworld 5 wejdzie w fazę produkcji prędzej czy później. Właściwie to producent Richard Wright dał pewną wskazówkę o możliwości powstania kolejnej części filmu z serii Underworld nawet przed premierą czwartej odsłony:

Zwiastun filmu Underworld 5

„Tam nie ma prawie żadnych starych bohaterów. Chodzi o to, że jest Kate i Michael, których już znacie, postać Scotta Speedmana… jego postać odgrywa pewną rolę w filmie i jest pomysł na to aby powrócił w piątej części… Seria rozwija się i na pewno pojawią się nowi bohaterowie, jednocześnie ciągle uśmiercamy dotychczasowych więc trudno jest o to, żeby ktoś powrócił, chociaż udało nam się to osiągnąć w kilku przypadkach (śmiech). Jednak mam nadzieję, że postać grana przez Michaela Ealy pojawi się w kolejnych filmach. Są też inni bohaterowie, których rozpoznacie, a którzy mamy nadzieję, że pojawią się w kolejnych częściach.”

Producent Richard Wright


Underworld 4 ma swoje słabe punkty, fabuła nie jest tak wciągająca jak poprzednio. Jednak postrzegam go jako punkt wyjścia dla nowej serii naładowanych akcją filmów przygodowych: nowe, interesujące postacie zostały już przedstawione, Selene powraca, a Michael się przebudził, ta para wampirzyca/lycan ma nawet córkę. Jestem więc bardzo ciekaw jak sytuacja będzie przedstawiała się w filmie Underworld 5.

Może macie jakieś sugestie dotyczące fabuły filmu Underworld 5? Podzielcie się nimi!

Tak czy inaczej zostańcie z nami, a ujawnimy więcej szczegółów na temat Underworld 5!
:)