Transformers 4 Optimus Prime i 2 nowe Autoboty

Transformers 4, czwarta część hitowej serii opartej na linii zabawek firmy Hasbro, jest obecnie kręcona w Monument Valley nieopodal granicy stanów Arizona i Utah. Zdjęcia Optimusa Prime i dwóch nowych Autobotów pojawiły się już w sieci, spójrzcie poniżej:

Zwiastun filmu Transformers 4

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Całkowicie ulepszony, robiony na zamówienie Optimus Prime od Western Star (podwykonawca Daimler Trucks North America)


Niebiesko-czarny Autobot to stylowy Bugatti Grand Sport Vitesse o mocy 1200 koni mechanicznych, wart ponad 2,4 miliona dolarów.


Zielony Autobot to specjalna edycja wyścigowa C7 Corvette Stingray, zbudowana na podstawie auta Chevroleta, które wejdzie do produkcji seryjnej w 2014 roku.

Fabuła:
„Ludzkość próbuje pozbierać się po wydarzeniach znanych z filmu ‘Transformers: Dark of the Moon,’ Autoboty i Deceptikony zniknęły z powierzchni planety. Jednak grupa potężnych, wpływowych biznesmenów i naukowców próbuje wyciągnąć wnioski z wcześniejszych doświadczeń z Transformerami i popchnąć granice technologii do punktu poza ich kontrolą – w międzyczasie prastary potężny Tranformer zagraża Ziemi. Rozpoczyna się wielka przygoda i bitwa dobra ze złem, wolności z niewolnictwem.”

Film reżyseruje Michael Bay, ale w roli głównej nie pojawi się już Shia Labeouf: w Transformers 4 poznamy nowego głównego bohatera: kierowcę wyścigowego, w którego wciela się aktor Jack Reynor.

Data premiery: 27 czerwiec 2014.
:)