Trance film w reżyserii Danny’ego Boyle’a gdzie główne role grają James McAvoy, Vincent Cassel i Rosario Dawson

Oto pierwsze oficjalne ujęcie z Trance, nadchodzącego dramatu kryminalnego w reżyserii Danny’ego Boyle’a (nakręcił Slumdog: Milioner z Ulicy i był dyrektorem artystycznym podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012); w rolach głównych grają James McAvoy, Vincent Cassel i Rosario Dawson:

Zwiastun filmu Trance

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Fabuła:
„Kolekcjoner dzieł sztuki Simon (James McAvoy), wraz z grupą dowodzoną przez kryminalnego bossa Francka (Vincent Cassel), planują odważną kradzież dzieła Goya w czasie publicznej licytacji. Gdy Simon oszukuje pozostałych, Franck nokautuje go i pozostawia nieprzytomnym.
Po skoku Simon uparcie – a może i trochę szczerze – twierdzi, że uraz w głowę spowodował u niego zanik pamięci i nie wie gdzie ukrył łup.
Franck nie jest w stanie wydusić od Simona gdzie ukrył malowidło, więc wraz ze wspólnikami postanawiają skorzystać z pomocy hipnoterapeutki (Rosario Dawson). W miarę jak zagłębiają się w pokręconą psychikę Simona, granice między rzeczywistością, a hipnotyczną sugestią zaczynają się zacierać, a stawka rośnie ponad wszystko co ktokolwiek z nich wcześniej sobie wyobrażał.”

Czy hipnoterapeutka, grana przez Rosario Dawson, ukradnie obraz dla siebie?

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej informacji na temat filmu Trance w reżyserii Danny’ego Boyle’a.
:)