To jest cudne! Mega Man X

Mega Man X krótki film - film fanówPewien fan Mega Mana stworzył krótki film, który z pewnością warto zobaczyć:


MEGA MAN X

Kilka słów od autora tego krótkiego filmu:

Początkowa część filmu to wiadomość nagrana przez Dr. Light ponad 100 lat temu, jego laboratorium jest teraz opuszczone. Kamera przesuwa się wgłąb kapsuły i widzimy uruchomiony parametr testowy, gdzie Maga Man X walczy z hologramem lub robotem w formie Protomana. Zdecydowałem się wykorzystać Protomana ze względu na otaczającą go tajemniczą aurę, nigdy nie wyjaśniono oficjalnie co się z nim stało. A zatem, gdy X kończy test skoncentrowanym uderzeniem, staje przed wyborem odebrania życia, lecz decyduje się okazać łaskę. Hologram mówi, że jego test dobiegł końca. Nie widać jednak kto wyprowadził go z kapsuły, a jest to coczywiście Dr. Cain, opowieść być może na następny raz. :)

To nie jest idealny film, rozumiem to. Wszystko było robione niezależnie, nie miałem zbyt dużo pieniędzy lecz zdecydowałem się to zrobić mimo wszystko – miałem 700 dolarów, dwa zielone arkusze, niesamowitego twórcę rekwizytów, dwóch aktorów grających za darmo z uwagi na mój brak funduszy, a i tak dających z siebie 110%, oraz wspaniałego przyjaciela, który z poświęceniem pracował nad animacją.
Dziękuję za wasz czas i za wsparcie. MAM NADZIEJĘ!!!, że udało mi się oddać charakter gry!

Olan Rogers

Olan Rogers: mając zaledwie $700 stworzyłeś coś naprawdę niesamowitego! szacun!

„To jest cudne!” jest naszym specjalnym segmentem, w którym od czasu do czasu pokazujemy interesujące rzeczy zauważone przez nas tu i ówdzie.
:-)
1