The Tomb film

The Tomb MovieGwiazdorzy kina akcji Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger wystąpią w The Tomb, nowym thrillerze science-fiction w reżyserii Mikaela Hafstroma, w oparciu o scenariusz autorstwa Milesa Chapmana i Jasona Kellera. To opowieść o człowieku próbującym uciec z więzienia o zaostrzonym rygorze, które pomagał projektować. Film powinien zadebiutować w roku 2013.

Zwiastun filmu The Tomb

Entertainment Tonight udało się na plan filmu, dzięki ich filmowi możemy zajrzeć za kulisy filmu The Tomb:


The Tomb – Wizyta na planie
Fabuła:
„Ray Breslin (Sylvester Stallone) to inżynier niesłusznie skazany na karę pozbawienia wolności. Zaprojektował wiele zaawansowanych technologicznie budynków i był najlepszy w swoim fachu. Odsiaduje wyrok w więzieniu o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa, które sam projektował. W czasie pobytu Breslin przeanalizował każde więzienie i nabył umiejętności niezbędnych do przetrwania, lecz największym wyzwaniem będzie dla niego ucieczka z najpilniej strzeżonego więzienia, które sam zaprojektował tak, aby ucieczka z niego była niemożliwa.
Jest też bezwzględny strażnik Hobbs (Jim Caviezel), którego należy brać pod uwagę. Na szczęście Church (Arnold Schwarzenegger), inny więzień, chętnie pomoże Breslinowi w ucieczce.”

Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger być może się starzeją, ale nadal mają w sobie mnóstwo werwy: The Tomb będzie na pewno świetnym filmem, nie mogę się już doczekać!

Odwiedzajcie nasz serwis, aby uzyskać więcej informacji na temat The Tomb.
:)