The Seventh Son film, w którym główne role grają Ben Barnes, Jeff Bridges i Julianne Moore

Dzięki USA Today możemy obejrzeć pierwsze ujęcia z The Seventh Son, nowego przygodowego filmu fantasy w reżyserii Sergeya Bodrova, gdzie główne role grają Jeff Bridges, Julianne Moore i Ben Barnes:

Zwiastun filmu The Seventh Son

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Czasy zamierzchłej przeszłości, uwolnione zostaje zło, które na nowo wznieci ogień wojny między siłami nadprzyrodzonymi i ludźmi. Mistrz Gregory (Jeff Bridges) to rycerz, który wiele wieków wcześniej uwięził potężną wiedźmę, Matkę Malkin (Julianne Moore). Jednak teraz wydostała się na wolność i pragnie zemsty. Malkin przywołuje swoich popleczników i przygotowuje się do zaatakowania niczego nie spodziewającego się świata. Tylko jedna osoba stoi na jej drodzie: Mistrz Gregory.
Gregory stanie twarzą w twarz ze złem, którego powrotu od zawsze się obawiał. Teraz ma czas jedynie do kolejnej pełni księżyca, aby osiągnąć to co zwykle zajmuje wiele lat: wyszkolić swego nowego pomocnika, Toma Warda (Ben Barnes) w sztuce walki z czarną magią. Los całej ludzkości spoczywa w rękach siódmego syna od siódmego syna.”

Film jest adaptacją powieści Josepha Delaney’a zatytułowanej „The Spook’s Apprentice”.

Na ekrany kin wejdzie 18 października 2013 roku.
:)