The Place Beyond The Pines film

The Place Beyond The Pines filmReżyser Derek Cianfrance (który dał nam Blue Valentine) przystąpi do pracy nad filmem The Place Beyond The Pines, nadchodzącym dramacie. W rolach głównych występują Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendes, oraz Greta Gerwig. Kilka słów od reżysera Dereka Cianfrance o filmie The Place Beyond The Pines:

The Place Beyond The Pines zwiastun

„Mam film zatytułowany The Place Beyond the Pines, który ogólnie opowiada o ojcach i spluwach, są tam motory i pistolety. Jeżeli chodzi o Blue Valentine to chciałem stworzyć naprawdę brutalny film bez żadnej broni palnej. W następnym będą pistolety, więc będzie łatwiej. Nie ma jeszcze studia. Jesteśmy w trakcie pozyskiwania środków finansowych.”

Reżyser Derek Cianfrance

Fabuła:
„Historia opowiada o profesjonalnym motocykliście (Ryan Gosling), który zaczyna napadać na banki aby zdobyć środki do życia dla małego synka, oraz o polityku, byłym policjancie (Bradley Cooper), który staje mu naprzeciw. Napięcie między nimi dwoma przybiera na sile i ujawnia się głęboko zakorzeniona rywalizacja między rodzinami.”

Nie ma oficjalnej daty premiery, ale słyszałem, że zdjęcia powinny ruszyć tego lata.

Tak czy inaczej, wypatrujcie większej ilości szczegółów na temat filmu the Place Beyond The Pines.
:)