The Pirates In an Adventure with Scientists film

Spójrzcie na ten nowy plakat z filmu The Pirates, znanego także jako „The Pirates! In an Adventure with Scientists”, nadchodzącej animacji poklatkowej w technice 3D stworzonej przez studio Aardman Animation:

Zwiastun filmu Pirates

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

THE PIRATES!
In an adventure with scientists!

Miejsca do grabienia, ludzie do przekłuwania szablą.

Fabuła:
„Hugh Grant, występujący w swojej pierwszej animowanej roli, wciela się w postać brodatego Kapitana Piratów – bezgranicznie entuzjastycznego, chociaż odnoszącego niewiele sukcesów postrach Wielkich Mórz. Z załogą przy boku (Martin Freeman, Brendan Gleeson, Russell Tovey, oraz Ashley Jensen), oraz naprzeciw niemal niemożliwych do przezwyciężenia przeciwnościom, Kapitan ma jedno marzenie: zdobyć prestiżową nagrodę dla Pirata Roku zanim dokonają tego jego rywale, Black Bellamy (Jeremy Piven) i Cutlass Liz (Salma Hayek). To zadanie, które zabierze naszych bohaterów z brzegów egzotycznej Wyspy Krwi to mglistych ulic Londynu z czasów wiktoriańskich.Po drodze toczą bitwy z Królową Wiktorią (Imelda Staunton), która nienawidzi piratów, a także spotykają młodego Karola Darwina (David Tennant), niemniej jednak nie tracą z oczu tego, co dla piratów najważniejsze: przygody!”

„The Pirates! In an Adventure with Scientists” to najbardziej ambitna animacja poklatkowa Aardmana do tej pory. Wykorzystana zostanie ta sama piękna, ręczna technika, którą posługiwano się przy okazji filmu Wallace i Gromit. Film reżyserują Peter Lord i Jeff Newitt, w oparciu o scenariusz autorstwa Gideona Defoe. Datę premiery ustalono na 30 marca 2012 roku.
:)