The Philosophers zwiastun filmu

Dzięki Bankside Films możemy obejrzeć oficjalny zwiastun filmu The Philosophers, tajemniczego thrillera science-fiction; scenariusz i reżyseria John Huddles:


THE PHILOSOPHERS
Fabuła:
„Międzynarodowa szkoła w Dżakarcie. Genialny lecz tajemniczy nauczyciel filozofii przedstawia swojej dwudziestoosobowej klasie ostatnie zadanie, na podstawie którego otrzymają zaliczenia. Będzie ono najtrudniejsze ze wszystkich, z którymi mierzyli się do tej pory. Korzystając wyłącznie z mocy logiki, uczniowie muszą wybrać, którzy z nich otrzymają prawo wejścia do schronu i dania nowego początku ludzkości w przypadku nuklearnej apokalipsy. W schronie zmieści się wyłącznie dziesięcioro ludzi, co oznacza śmierć dla tych, którzy nie zostaną wybrani .”

Czy rasa ludzka zasługuje na przetrwanie swojej własnej apokalipsy? Tak czy inaczej filozofia nagle stała się ciekawa dzięki temu filmowi!

Jest również plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


THE PHILOSOPHERS

Co by było gdybyś musiał zginąć, żeby przetrwać?

W filmie występują James D’Arcy, Sophie Lowe, Daryl Sabara, Freddie Stroma, Rhys Wakefield, Bonnie Wright, Jacob Artist, George Blagden, Erin Moriarty, Katie Findlay. Premiera powinna odbyć się jeszcze w 2013 roku.
:)