The Passage film

The Passage filmThe Passage, pierwsza powieść z trylogii autorstwa Justina Cronina, opowieadająca o apokalipsie zombie, zostanie wkrótce zekranizowana. Historia dzieje się w przyszłości za sto lat gdzie rasa ludzi powoli przekształca się w wampiryczne zombie na skutek nieudanej próby przedłużenia średniej długości życia ludziego. Reżyser MAtt Reeves stanie za kamerą projektu opartego o scenariusz autorstwa Jasona Kellera. Nie ustalono jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zwiastun filmu The Passage

Fabuła:
„Gdy tajemniczy projekt, mający na celu utworzenie super-żołnierza, nie udaje się, uwolniony zostaje wirus, który prowadzi do plagi wampirycznych upiórów wyniszczających niemal całą populację. Jednym z niwielu ośrodków ocalałych jest Kolonia, bezpieczna wyspa założona przez FEMA, bezpiecznie skrywana za olbrzymimi brzegami światła, które trzymają zarażonych, lub draków, z daleka. – jednak niewielka grupa ludzi zdaje sobie sprawę, że starzejące się formy obrony wkrótce staną się bezużyteczne. Gdy członkowie kolonii znajdują małą dziewczynkę, Amy, która żyje poza ich miejscem schronienia, uświadamiają sobie, że Amy nie starzeje się, podobnie jak zarażeni, ale nie odczuwa ich bezmyślnego głodu, postanawiają zatem znaleźć odpowiedzi na ten stan rzeczy.”

Nie czytałem jeszcze tej książki ale myślę, że kupię ją już zaraz, nie mogę doczekać się filmu aby poznać całą historię! Byłbym zadowolony jeżeli mógłbym obejrzeć adaptację filmu the Passage. Byłoby wspaniale jeżeli osadziliby Saoirse Ronan w roli Amy, była przecież cudowna w filmie Hanna… A może wy macie jakieś inne aktorki odpowiednie do tej roli? Zostawcie komentarze poniżej.

Tak czy inaczej, podamy więcej informacji o filmie the Passage, jak tylko się pojawią.
:)