The Mighty film

The Mighty filmParamount kupiło prawa do ekranizacji The Mighty, komiksu wydawnictwa DC, publikowanego w 2009 i 2010, napisanego przez Petera J. Tomasi i Keitha Champagne, narysowanego przez Petera Snejbjerga. Historia opowiada o superbohaterze imieniem Alpha One i policjancie Gabrielu Cole: gliniarz jest fanem Alpha One, ale uświadamia sobie, że superbohater to tak naprawdę przestępca. Film nie otrzymał jeszcze oficjalnej daty premiery.

The Mighty Zwiastun

Fabuła:
„Witamy w świecie Mighty’ego! Alpha One – pierwszy i jedyny superbohater Ameryki – jest wspierany przez Sekcję Omega, wszystkie służby policyjne poświęcone pomaganiu mu w podążaniu za sprawiedliwością. Porucznik Gabriel Cole wspinał się po szczeblach kariery w Sekcji Omega, a jego związek z Alpha One ma swoje początki jeszcze w czasach tragicznego dzieciństwa i wiąże się z wypadkiem, którego nikt nie mógłby przeżyć. Lecz kiedy na szczycie organizacji dochodzi do morderstwa, cała sprawa spada na jego barki i zacznie uczyć się co to naprawdę znaczy być bohaterem!”

Superbohater na złej ścieżce? Nie czytałem jeszcze komiksu, ale podoba mi się takie przesłanie, zasługuje na to, aby nakręcić o tym film.

Czy macie jakieś sugestie odnośnie adaptacji filmowej The Mighty?

Tak czy inaczej, podamy więcej informacji o filmie The Mighty jak tylko się pojawią.
:)