The Last Stand zwiastun

The Last Stand filmArnold Schwarzenegger dostał główną rolę szeryfa w niewielkim miasteczku w filmie The Last Stand, to najnowszy thriller w reżyserii koreańskiego filmowca Kim Jee-woona. Oto zwiastun filmu Last Stand:

Zwiastun filmu The Last Stand


THE LAST STAND
Fabuła:
„Po odejściu z wydziału antynarkotykowego policji w Los Angeles po jednej z operacji, która przyniosła żal i pustkę, szeryf Ray Owens (Schwarzenegger) opuszcza Miasto Aniołów i osiada w niewielkim przygranicznym Sommerton Junction walcząc z lokalnymi, drobnymi przejawami łamania prawa. Jego pokojowa egzystencja staje w obliczu zagrożenia gdy Gabriel Cortez (Eduardo Noriega), najsłynniejszy i najbardziej poszukiwany lord narkotykowy na zachodniej półkuli, ucieka z konwoju FBI transportującego więźniów. Z pomocą brutalnych najemników pod wodzą Icy Burrella (Peter Stormare), Cortez zmierza w kierunku granicy z Meksykiem w swojej specjalnej wersji Corvette ZR1 i ma ze sobą zakładnika.”

Oprócz Arnolda Schwarzeneggera, w obsadzie The Last Stand znaleźli się Forest Whitaker, Eduardo Noriega, Rodrigo Santoro, Johnny Knoxville, Jaimie Alexander, Peter Stormare, Zach Gilford i Genesis Rodriguez.

Film ma wejść na akrany kin 18 stycznia 2013 roku.
:)