The Last Stand film

The Last Stand filmArnold Schwarzenegger szykuje się do powrotu na wielki ekran w filmie The Last Stand, nadchodzącym thrillerze akcji opartym o scenariusz autorstwa Jeffreya Nachmanoffa i Andrew Knauera. Reżyserem filmu jest Kim Jee-Woon z Południowej Korei (stworzył on „Opowieść o Dwóch Siostrach” oraz „Dobry, Zły i Zakręcony”). Datę premiery filmu The Last Stand ustalono na 18 stycznia 2013 roku.

Zwiastun filmu The Last Stand

Oto oficjalne streszczenie fabuły udostępnione przez studio Lionsgate:

Fabuła:
„Arnold Schwarzenegger wcieli się w postać szeryfa Owensa, człowieka który poświęcił się zwalczaniu przestępczości, której w sennym miasteczku granicznym, Sommerton Junction, nie ma zbyt wiele. Wcześniej odszedł z Wydziału Policji w Los Angeles (LAPD) przegrany i z poczuciem winy, po tym jak podczas spartaczonej operacji jego partner został okaleczony.
Tymczasem, po spektakularnej ucieczce z konwoju więziennego FBI, najbardziej poszukiwany handlarz narkotyków na północnej półkuli zaczyna pędzić z zawrotną prędkością ponad 300 km/h w kierunku granicy w specjalnie przygotowanym samochodzie, z zakładnikiem i całą armią gangsterów.
Okazuje się, że zmierza prosto w kierunku Summerton Junction, gdzie wszystkie siły policyjne Stanów Zjednoczonych będą miały ostatnią szansę na przechwycenie go zanim przemknie przez granicę i zniknie na zawsze.
Na początku Owens niechętnie się angażuje, zostaje nawet wykluczony z akcji ze względu na szacowaną niezdolność jego zespołu do sprostania zadaniu, lecz ostatecznie akceptuje tę odpowiedzialność i staje do jednego z najbardziej śmiałych pojedynkó w historii kina…”

Arnold Schwarzenegger gra w nowym filmie akcji: nic więcej nie trzeba mówić, możecie od razu dać mi bilety na ten film! Zdecydowanie pragnę to zobaczyć: Arnold może i jest kobieciarzem, ale i tak nadal rządzi! Miejmy nadzieję, że po The Last Stand, Arnold będzie chciał zagrać w Terminatorze 5.

Tak czy inaczej podamy więcej informacji na temat filmu The Last Stand jak tylko się pojawią.
:)