The Last Days of American Crime film

The Last Days of American Crime filmReżyser Anthony Mandler jest gotów do pracy nad The Last Days of American Crime, filmową adaptacją obrazkowej powieści autorstwa Ricka Remendera. Aktor Sam Worthington miał otrzymać główną rolę, ale słyszałem, że od tamtej pory coś się zmieniło i nie jest już zainteresowany. Serwis IMDb umieścił ten film na liście premier zaplanowanych na rok 2013. Dzięki IM Global możemy przedstawić wam oficjalne streszczenie fabuły:

Zwiastun filmu The Last Days of American Crime

Fabuła:
„Niezbyt odległa przyszłość, rząd Stanów Zjednoczonych opracował neuro-inhibitor zwany 'Amerykańska Inicjatywa Pokoju' (ang. 'The American Peace Initiative', w skrócie A.P.I.), po upublicznieniu którego niemożliwe stanie się popełnienie przestępstwa tak by nikt o tym nie wiedział. Graham Bricke to kryminalista, który zamierza ukraść jedno z takich urządzeń, uciec za miasto i prowadzić dostatnie życie.
Gdy pojawiają się informacje o A.P.I., Graham ma tylko dwa tygodnie na zrealizowanie skomplikowanego napadu. Musi zwrócić się o pomoc do Kevina Casha i Shelby Dupree, którzy mają w tym swój interes, i popełnić ostatnie i największe przestępstwo w historii Ameryki. Całość oparta jest na popularnej powieści obrazkowej autorstwa Ricka Remendera. To stylowy i innowacyjny obraz futurystycznego napadu.”

Pomysł jakiejś fali, która uczyni z przestępców anioły, jest nieco naciągany, ale z pewnością stanowi zabawną podstawę dla filmu. Miejmy zatem nadzieję, że Sam Worthington pojawi się jednak w głównej roli, ponieważ jest świetnym aktorem.

Już wkrótce będziemy mieli więcej informacji na temat filmu The Last Days of American Crime.
:)