The Iceman zwiastun

Michael Shannon otrzymał główną rolę w filmie The Iceman.Mamy dla was świetny zwiastun filmu The Iceman, to nadchodzący thriller/dramat oparty na prawdziwej historii Ryszarda Kuklińskiego, zabójcy na usługach mafii, a zarazem człowieka bardzo rodzinnego:

Film The Iceman


THE ICEMAN
Fabuła:
„The Iceman to porywająca historia Ryszarda Kuklińskiego (Michael Shannon), słynnego płatnego zabójcy i kochającego swoją rodzinę mężczyzny. Swój przydomek uzyskał z uwagi na to, że zamrażał ciała swoich ofiar, dzięki czemu czas zgonu nie mógł być określony i łatwiej było mu dzięki temu zmylić policjantów. Był człowiekiem, który wykorzystywał swoje skłonności do przemocy i niewzruszenia, aby stworzyć sobie spokojne życie rodzinne. Jego najbliżsi i sąsiedzi byli przekonani, że jest zwykłym biznesmenem, nie mieli pojęcia o jego drugim, zabójczym życiu. Kukliński zabił w swoim życiu ponad setkę ludzi. Nigdy nie żałował swoich decyzji, poza tymi, wskutek których ucierpiała jego rodzina.”

Reżyserem filmu jest Ariel Vromen, w obsadzie znaleźli się Michael Shannon, Winona Ryder, James Franco, Ray Liotta i Chris Evans. Film powinien wejść na ekrany kin w 2013 roku.
:)