The Expatriate film

Aktor Aaron Eckhart otrzymał główną rolę w filmie The Expatriate, nadchodzącym thrillerze akcji w reżyserii Philippa Stolzla, opartym na scenariuszu, który napisał A.E. Amel. Obraz koncentruje się na byłym agencie CIA i jego wyobcowanej córce, którzy zmuszeni są do ucieczki po tym, jak jego pracodawca nakazuje ich zlikwidowanie, co stanowi część szeroko zakrojonego, międzynarodowego spisku. Oprócz Aarona Eckharta w filmie występują też Olga Kurylenko i Liana Liberato. Film wejdzie na ekrany kin w 2012 roku.

Zwiastun filmu The Expatriate

Oto pierwsze spojrzenie na Aarona Eckharta w filmie The Expatriate:
(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)
The Expatriate filmFabuła:
„Były agent CIA Ben Logan (Aaron Eckhart) ma nadzieję na rozpoczęcie nowego życia ze swoją 15-letnią, wyobcowaną córką Amy (Liana Liberato). Podejmuje pracę w charakterze specjalisty ds. bezpieczeństwa w dużej, międzynarodowej korporacji. Pewnego ranka, po przybyciu do pracy odkrywa, że jego wydział już nie istnieje, wszyscy koledzy zniknęli, a jego asystent to tak naprawdę wyszkolona osoba mająca za zadanie zabicie jego i jego córki. Logan i Amy uciekają żeby przetrwać wystarczająco długo by móc odkryć co się stało i dlaczego ktoś chce ich śmierci, a za nimi rusza w pościg grupa wyszkolonych zabójców. Ojciec i córka, niemal sobie obcy, muszą nauczyć się polegać na sobie i obdarzyć się zaufaniem. To zaufanie poddane zostanie jednak wielkiej próbie gdy Amy dowie się prawdy o przeszłości ojca.”

Słyszałem, że Olga Kurylenko zagra agentkę CIA, która ma za zadanie wyśledzić swojego byłego partnera z pracy w CIA i jednocześnie kochanka. Trochę dodatkowych informacji: Aaron Eckhart przez kilka miesięcy trenował jujitsu i mieszane sztuki walki aby przygotować się do tej roli: uczył się polegania na sobie, walk ulicznych, jak poradzić sobie w walce na noże i innych podobnych rzeczy. Stał się prawdziwą maszyną do zabijania, więc nie zadzierajcie z nim od dziś!

Tak czy inaczej już wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących filmu The Expatriate!
:)