The East zwiastun filmu

Obejrzyjmy pierwszy, oficjalny zwiastun filmu The East, nadchodzącego thrillera dramatycznego w reżyserii Zala Batmanglija, gdzie główne role grają Brit Marling, Alexander Skarsgård, Ellen Page, Julia Ormond i Patricia Clarkson:


THE EAST
Fabuła:
„W filmie THE EAST, Sarah Moss (Marling) to genialna agentka elitarnej prywatnej firmy wywiadowczej, której głównym zadaniem jest ochrona interesów najważniejszych klientów. Zostaje wyznaczona do przeniknięcia w szeregi anarchistycznej grupy znanej z przeprowadzania ataków na największe korporacje. Przebywając wśród nich z zamiarem zbliżenia się do członków grupy, Sarah niespodziewanie staje się rozdarta między dwoma światami i powoli zakochuje się w charyzmatycznym liderze grupy, co nieodwracalnie zmienia jej życie i jej priorytety.”

A oto plakat z filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Historia w tym filmie to nie tylko fikcja. Została zainspirowana przez prawdziwe wydarzenia, które miały miejsce na świecie. Źli anarchiści i komuniści zwrócili się w stronę terroryzmu i zabójstw w nadziei na zadanie ciosu kapitalizmowi. Ci czciciele Szatana nie uciekną przed gniewem sprawiedliwości, a Bóg w końcu ich ukarze!
:)