The Divide zwiastun filmu

The Divide filmDotarliśmy do najnowszego zwiastunu The Divide, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii francuskiego filmowca, Xaviera Gensa:

Zwiastun filmu The Divide


THE DIVIDE
Fabuła:
„Dziewięcioro nieznajomych — wszyscy mieszkają w jednym z wieżowców w Nowym Jorku — unika ataku nuklearnego skrywając się w piwnicy budynku. Uwięzieni pod ziemią przez wiele dni, bez nadziei na ratunek wiedzą, że po drugiej stronie drzwi czeka na nich przerażająca rzeczywistość; zaczynają stopniowo popadać w szaleństwo, torturują się nawzajem fizycznie i psycho-seksualnie. Zapasy kończą się, napięcie rośnie, a ludzie powoli tracą zmysły wskutek przebywania w zamknięciu i całej bezsilności, każde działanie względem drugiej osoby jest bardziej zdeprawowane od poprzedniego. Podczas gdy mieszkańcy bunkra zatracają swe człowieczeństwo i pogrążają się w desperackim amoku, jedno z nich widzi niewielką szansę ucieczki, nawet jeżeli na zewnątrz nie czeka ocalenie.”

Mamy też nowy plakat:

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

THE DIVIDE

Szczęśliwcy zginęli w wybuchu.

W filmie występują Milo Ventimiglia, Michael Biehn, Rosanna Arquette, Courtney B. Vance i Lauren German. Datę premiery filmu Divide przewidziano na 13 stycznia 2012 roku.
:)