The Company You Keep zwiastun filmu – w rolach głównych Robert Redford i Shia Labeouf

Mamy dla was nowy zwiastun filmu The Company You Keep, nadchodzącego thrillera w reżyserii Robert Redford, opartego na powieści o tym samym tytule, napisane przez Neila Gordona:


THE COMPANY YOU KEEP
Fabuła:
„Życie nowojorskiego prawnika i samotnego ojca obraca się w ruinę po tym jak ujawniono jego działalność radykała w przeszłości, pracę dla organizacji Weather Underground i zostaje oskarżony o to, że wiele lat wstecz popełnił morderstwo podczas napadu na bank. Musi uciekać, unikając stróżów prawa i spotykając na swej drodze narkotykowych dilerów, podkładających bomby radykałów, weteranów wojny w Wietnamie, agentów FBI i Republikanów, którzy wspólnie niszczą spuściznę lat 60-ych; jego niewinności może dowieść wyłącznie jedna kobieta.”

Poniżej znajdziecie oficjalne plakaty:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Shia Labeouf wygląda w tej fryzurze jak owca! Powinien ogolić głowę… Tak czy inaczej, zapowiada się świetny film; z pewnością go obejrzę!

W obsadzie znaleźli się Shia LaBeouf, Robert Redford, Julie Christie, Richard Jenkins, Susan Sarandon, Stephen Root, Sam Elliott, Brendan Gleeson, Terrence Howard, Anna Kendrick i Jackie Evancho. Datę premiery filmu The Company You Keep wyznaczono na 5 kwietnia 2013 roku.
:)