The 100 zwiastun, nowy serial science-fiction osadzony 97 lat po zniszczeniu cywilizacji wskutek wojny nuklearnej!

The 100 to nowy serial science-fiction osadzony 97 lat po tym jak wojna nuklearna wyniszczyła cywilizację. Całość oparto na jeszcze nieopublikowanej powieści o tym samym tytule, którą napisał Kass Morgan. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun:


THE 100
Streszczenie:
„Czasy przyszłości, ludzie zamieszkują podobne do miast statki kosmiczne orbitujące wysoko w toksycznej atmosferze Ziemie. Nikt nie wie kiedy ta dawno opuszczona planeta będzie zdatna do ponownego zasiedlenia. Jednak zapasy się kończą, a populacja rośnie, więc liderzy rządu postanawiają odzyskać utracony dom… zanim będzie za późno.
Setka młodocianych przestępców zostaje wysłana z misją kolonizacyjną na Ziemię. Po twardym lądowaniu nastolatkowie docierają na piękną planetę, którą do tej pory oglądali jedynie z kosmosu. Stawiają czoła niebezpieczeństwom nowego świata i próbują stworzyć namiastkę społeczeństwa. Jednak cały czas prześladuje ich przeszłość i niepewność co do przyszłości. Żeby przetrwać muszą ponownie nauczyć się zaufania, a nawet miłości.”

Jeżeli nie mają pojęcia co czeka tam na dole, to wysłanie robotów i wyszkolonych żołnierzy byłoby mądrzejszym posnięciem niż wysyłanie grupy młodocianych przestępców. Ale chyba mają nadzieję, że nastolatkowie, niczym króliki, w szybkim tempie ponownie zaludnią Ziemię…

Oto świetny cytat dotyczący serialu, prosto z serwisu youtube:

„Ah, CW. Gdzie wszyscy nastolatkowie wyglądają jak modele i modelki. Nawet na silnie napromieniowanej Ziemi… która wygląda zupełnie jak Kanada.

użytkownik Youtube imieniem DravenUK

A oto fragment zapowiadający serial:


The 100 – Jak to jest być pierwszą osobą na Ziemi od 100 lat?

Serial zadebiutuje na kanale CW w połowie roku.
:)