Texas Chainsaw Massacre 3D plakat

Nowy, straszny plakat z filmu The Texas Chainsaw Massacre 3D, nowego horroru 3D w reżyserii Johna Luessenhopa w oparciu o scenariusz autorstwa Adama Marcusa:

Zwiastun filmu Texas Chainsaw Massacre

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE 3D

Zło przybiera wiele postaci.

Fabuła:
„TEXAS CHAINSAW 3D ze studia Lionsgate kontynuuje słynną historię rodziny Sawyerów i rozpoczyna się w momencie, w którym zakończyła się klasyczna wersja horroru z 1974 roku w rezyserii Tobe’a Hoopera; jesteśmy w Newt w stanie Texas, gdzie przez lata ludzie znikali bez śladu. Mieszkańcy miasteczka podejrzewali rodzinę Sawyerów, właścicieli tamtejszej smażalni. Wkrótce ich przypuszczenia potwierdziły się po tym jak jednego letniego dnia młoda kobieta uciekła z domu Sawyerów po tym, jak zamordowano w nim czwórkę jej przyjaciół. Nowina błyskawicznie się rozniosła i tłum rozwścieczonych ludzi otoczył posiadłość, spalił ją doszczętnie zabijając wszystkich członków tej rodziny – przynajmniej tak się wszystkim wydawało.
Wiele lat później, setki mil od miejsca tragedii, młoda kobieta Heather dowiaduje się, że odziedziczyła posiadłość w Texasie po babce, o której istnieniu nigdy nie wiedziała. Wybiera się wraz z przyjaciółmi w podróż i odkrywa, że jest jedyną właścicielką wielkiej, odosobnionej wiktoriańskiej posiadłości. Jednak okazuje się, że wszystko ma swoją cenę, gdy Heather trafia na straszliwe rzecze w ciemnych piwnicach posiadłości…”

Może lepiej trzymać się z dala od Texasu jeżeli nie chcesz, aby Twoja twarz znalazła się na tej ścianie?

Datę premiery filmu The Texas Chainsaw Massacre 3D wyznaczono na 4 stycznia 2013 roku.
:)