Ted Film

Ted MovieTwórca Głowy Rodziny, Seth MacFarlane po raz pierwszy przeniesie swoje wyznaczające nowe granice poczucie humoru na duży ekran jako scenarzysta i reżyser filmu Ted. To nowa komedia łącząca akcję na żywo i animację w technice CGI (podobnie jak w Alvin i Wiewiórki). W obsadzie znajdują się Mark Wahlberg, Mila Kunis, Giovanni Ribisi, Joel McHale i Seth MacFarlane jako Ted. Premierę filmu zaplanowano na 13 lipca 2012The film is scheduled for a releaseon July 13, 2012 roku.

Zwiastun filmu Ted

Fabuła:
„Historia Johna Bennetta (Mark Wahlberg), dorosłego mężczyzny, który musi poradzić sobie z ukochanym pluszowym misiem Seth MacFarlane), któru ożył w wyniku spełnienia marzenia z dzieciństwa… i od tamtej pory nie chce opuścić głównego bohatera.”

Na planie filmu Ted zauważono Marka Wahlberga i Milę Kunis:
(Kliknij na zdjęciu aby powiększyć.)
Jestem uzależniony od serialu telewizyjnego Głowa Rodziny. Z niecierpliwością czekam więc na nowy film Setha MacFarlane’a. Założę się, że Ted będzie cholernie niegrzecznym pluszowym misiem: z pewnością sprawi, że będziemy się głośno śmiać. Nie jestem za to przekonany co do roli Marka Wahlberga: nie jest to śmieszny facet… no cóż, podejrzewam, że ten fakt jeszcze bardziej uwydatni humor Setha MacFarlane’a.

Tak czy inaczej, podamy więcej informacji na temat filmu Ted jak tylko pojawią się nowe szczegóły.
:)