Tar film

Tar no nowy dramat opowiadający o życiu i pracy poety C.K. Williamsa. Producentem filmu jest James Franco, scenariusz i reżyserię powierzono dwunastu studentom filmowego uniwersytetu w Nowym Jorku, a są nimi: Edna Luise Biesold, Sarah-Violet Bliss, Gabrielle Demeestere, Alexis Gambis, Shruti Ganguly, Brooke Goldfinch, Shripriya Mahesh, Pamela Romanowsky, Bruce Thierry Cheung,Tine Thomasen, Virginia Urreiztieta i Omar Zúñiga Hidalgo. W obsadzie Tar znaleźli się James Franco, Henry Hopper, Mila Kunis, oraz Jessica Chastain. Oto pierwszy oficjalny plakat z filmu Tar:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


TAR

Jeden człowiek, jedno życie. Tysiąc wspomnień.

Fabuła:
„Różne etapy życia C.K. Williamsa, zdobywcy Nagrody Pulitzera, opowiedziane przez pryzmat jego wierszy. Wspomnienia z dzieciństwa, młodości, okresu studiów, aż do poznania i małżeństwa z Catherine (Mila Kunis), oraz narodzin ich dzieci i czasów rodzicielskich. Narratorem są różne wersje Williamsa (James Franco, Henry Hopper, Jordan March, Zachary Unger), ukazujące różne jego aspekty pojawiające się na przestrzeni tych wszystkich lat.”

James Franco opowiada o filmie w poniższym materiale video (podziękowania dla Ain’t It Cool TV):


James Franco opowiada o Tar
Wyjaśnia niepowtarzalny proces tworzenia filmu wykorzystany przez nowojorskich studentów i opowiada jak połączył to w całość.

Wiedzieliście, że James Franco jest nauczycielem przedmiotu produkcja filmowa?
:?