Szybcy i Wściekli 6 zwiastun filmu

Szybcy i Wściekli 6 zwiastun Super BowlPodczas Super Bowl pokazano pierwszy oficjalny zwiastun filmu Szybcy i Wściekli 6, możecie zobaczyć go poniżej:

Film Szybcy i Wściekli 6 – data premiery: 24 maj 2013


SZYBCY I WŚCIEKLI 6
Fabuła:
„Od kiedy skok Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker) w Rio obalił kryminalne imperium i dał naszym bohaterom 100 milionów dolarów, rozpierzchli się oni po świecie. Jednak ich życie nie jest spełnione z uwagi na to, że nie mogą wrócić do domu i założyć normalnej rodziny.
Tymczasem Hobbs (Dwayne Johnson) śledzi organizację zabójczo uzdolnionych najemnych kierowców z 12 krajów, których szef (Luke Evans) korzysta z pomocy bezwzględnej Letty (Michelle Rodriguez), miłości Doma, którą dawno uznał za martwą. Jedynym sposobem na ich powstrzymanie jest zwycięstwo na poziomie ulicy, więc Hobbs prosi Doma o zebranie swoich ludzi w Londynie. Co będzie zapłatą? Pełne uniewinnienie i zgoda na powrót ich wszystkich do domu, gdzie będą mogli na nowo zjednoczyć swoje rodziny.”

Wow, Szybcy i Wściekli 6 będzie naprawdę szybką, wysokooktanową ucztą! Nie mogę się już doczekać! A tak przy okazji – wierzycie w ducha Letty?

Film reżyseruje Justin Lin, a w rolach głównych występują Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson,Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Gina Carano, Tyrese Gibson i Luke Evans. W kinach od 24 maja 2013 roku.
:)