Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger w filmie The Tomb

Pierwsze oficjalne zdjęcie Sylvestra Stallone i Arnolda Schwarzeneggera w filmie The Tomb, nadchodzącym thrillerze science-fiction:

Zwiastun filmu The Tomb

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Ray Breslin (Sylvester Stallone) to inżynier niesłusznie skazany na więzienie. Breslin zaprojektował wiele nowoczesnych budynków i był najlepszy w swoim fachu. Po skazaniu odbywa swój wyrok w więzieniu o zaostrzonym rygorze, które sam zaprojektował. Podczas odsiadki analizował każde z najsłynniejszych więzień i nabywał umiejętności potrzebne mu do przetrwania, jednak teraz musi zmierzyć się ze swoim dziełem, z więzieniem, które zaprojektował tak, aby ucieczka z niego była niemożliwa.
To nie jest jego jedyne wyzwanie, Breslin musi również stawić czoła bezwzględnemu naczelnikowi Hobbsowi (Jim Caviezel) i jego skorumpowanemu strażnikowi (Jones). Breslinowi pomaga jeden ze współwięźniów, Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger). Rottmayer to mądry, uduchowiony i skomplikowany więzień, który walczy z innymi, aby zachować ich człowieczeństwo, podczas gdy oni usiłują pozostać przy życiu. Do Breslina i Rottmayera dołączy podczas ucieczki trzeci więzień, który jest specjalistą od komputerów (50 Cent).”

Reżyserem filmu jest Mikael Hafstrom (nakręcił film Rytuał).
:)