Solace film, w którym występują Anthony Hopkins, Colin Farrell i Jeffrey Dean Morgan

Dzięki The Hollywood Reporter mamy dla was pierwsze ujęcie z Solacem, thrillera w reżyserii Afonso Poyarta, gdzie w rolach głównych występują Anthony Hopkins, Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan, Abbie Cornish i Sharon Lawrence:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Analityk kryminalny (Anthony Hopkins) ze zdolnościami umysłowymi wraca z emerytury aby pomóc weteranowi FBI (Jeffrey Dean Morgan) w rozwiązaniu sprawy dotyczącej serii dziwacznych morderstw.
Zostaje wciągnięty w sprawę i dowiaduje się, że zabójca (Colin Farrell) również posiada wyjątkowe zdolności, co prowadzi do starcia dwóch osób zdolnych przewidzieć każdy ruch przeciwnika.”

Zapowiada się bardzo interesująco! Nie mogę sie doczekać tego filmu!

Kilka słów prosto od reżysera filmu:

„Ten film ma w sobie idealną równowagę w kwestiach historii i silnych postaci. Zaintrygował mnie potencjał scenariusza i możliwość zbadania umysłu osoby o wyjątkowych zdolnościach parapsychologicznych, w tym wypadku Anthony’ego Hopkinsa, i zobaczenia wszystkiego jego oczami. Praca z Tonym, Jeffem, Abbie i Colinem była spełnieniem marzeń, nie wyobrażam sobie lepszej grupy tworzącej niesamowitą całość.”

Reżyser Afonso Poyart

Film powinien pojawić się w kinach w 2014 roku.
:)